EURO-LINGUA S.C.uczymy języków obcych już 20 lat!

            NIE BÓJ SIĘ ELEGANCKIEGO I WYKWINTNEGO FRANCUSKIEGO 

           

Francja- elegancja.  Francuski to język małych kawiarenek, dekadenckiej muzyki i dobrego kina, jest również językiem mody i starych winiarni, językiem buntu i językiem miłości. Jest oficjalnym językiem w 32 krajach, posługuje się nim 200 mln osób mieszkających na 5 kontynentach; jest językiem dyplomacji, Unii Europejskiej i wielu najważniejszych organizacji międzynarodowych, dlatego też stanowi podstawowy wymóg dla kandydatów ubiegających się o stanowiska w instytucjach tego typu.  

Cena kursu za 1 semestr zajęć grupowych wynosi:

  • 1 x 90 min – 630zł
  • 1 x 60 min – 400zł
  • 2 x 60 min – 795zł

Zajęcia indywidualne 75zł/60 min.

POZNAJ SMACZNY I MODNY WŁOSKI

 

Włoski uważany jest  za język prosty i łatwy do nauki z racji wymowy zbliżonej do polskiej oraz nieskomplikowanych zasad gramatycznych. Jest to język kultury, wielkich artystów, malarzy, poetów, pisarzy, filozofów; to także język Papieża.

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” czy „zobaczyć Neapol i umrzeć”, któż z nas nie zna tych cytatów i kto nie odwiedził lub nie chciał choć raz odwiedzić pięknych miejsc na półwyspie w kształcie buta?

Włochy to nie tylko przepyszna kuchnia i jedne z najlepszych win na świecie to również piękny język i bogata historia. To Rzym, Mediolan, Toskania i wiele innych regionów, do których zabierzemy Cię podczas naszych zajęć.

Cena kursu za 1 semestr zajęć grupowych wynosi:

  • 1 x 90 min – 630zł
  • 1 x 60 min – 400zł
  • 2 x 60 min – 795zł

Zajęcia indywidualne 75zł/60 min.