EURO-LINGUA S.C.uczymy języków obcych już 22 lata!

Nasi Lektorzy

  • posiadają wyższe wykształcenie lingwistyczne i doświadczenie w nauczaniu wybranej grupy wiekowej
  • dbają o dobrą atmosferę na zajęciach
  • motywują słuchaczy do nauki
  • uczą przełamywać bariery językowe
  • są kreatywni
  • uczą z pasją i sympatią dla swoich uczniów
  • potrafią zdyscyplinować grupę i narzucić odpowiednie tempo pracy

„Moje rozliczne pasje są często tematem, który łączy mnie ze Słuchaczem. Tym niemniej, staram się skupić na zainteresowaniach Słuchaczy, a nie moich :)”

Kasia, angielski i hiszpański Boernerowo
O sobie

„Jestem absolwentką Wydziału Neofilogii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Ateńskiego z jednorocznym stypendium Tempus na Uniwersytecie Cork w Irlandii Posiadam też DiTEFLA, Dip RSA oraz C2 język nowogrecki i B1 język francuski. To chyba troszkę mówi o moich pasjach, którymi są języki obce, podróże i książki, te papierowe. Słowa i ludzie nadal od 30 lat bezgranicznie mnie fascynują. Dbam o kontakty z moimi studentami, przyjaciółmi, no i oczywiście rodziną”.

Monika, angielski Bemowo
O sobie

„Bazą moich zajęć jest zawsze dobry podręcznik, odpowiednio dostosowany do poziomu ucznia/kursanta oraz mnóstwo dodatkowych materiałów uzupełniających i urozmaicających zajęcia.”

Kasia, niemiecki Bemowo, Współautor serii podręcznika do szkół ponadgimnazjalnych „Meine Welttour” oraz autor gramatyki języka niemieckiego „Grammatik so einfach!” i serii gier gramatycznych „Grammatik mit Spaß”. Autor licznych materiałów dydaktycznych dla nauczycieli i uczniów.
O sobie

„Wierzę, że najlepsza metoda nauki angielskiego to praktyczne użycie wszystkiego, czego się uczymy. Poznajemy nowe słówko, formę gramatyczną, wyrażenie - i natychmiast używamy go przy pierwszej okazji. Uczymy się ciągle i wszędzie - nawet staramy myśleć po angielsku. Wtedy szybko pokonamy barierę językową i opanujemy język! Na moich lekcjach mówimy o tym, co nas interesuje, szukamy wspólnych tematów i pasji, poznajemy obszar kulturowy - oczywiście po angielsku! ”

Anna, angielski.
O sobie

„Zajęcia dostosowuję są do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Stosuję głównie metodę komunikacyjną, maksymalnie aktywizuję uczestników podczas naturalnej konwersacji. W przypadku kursów zaawansowanych i specjalistycznych wykorzystuję liczne materiały autorskie.”

Maciek, filia Ochota, tłumacz przysięgły języka angielskiego oraz nauczyciel akademicki na wydziale filologii angielskiej, szkolący przyszłych tłumaczy i nauczycieli. Od prawie 20 lat związany z Euro-Lingua, gdzie naucza głównie grupy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE, egzaminów wstępnych oraz Matury. Specjalizacja to język angielski z zakresu prawa, finansów, biznesu, ekonomii i ubezpieczeń.
O sobie