EURO-LINGUA S.C.uczymy języków obcych już 24 lata!

Hiszpański dla młodzieży i dorosłych

Hiszpański dla młodzieży i dorosłych

Kursy języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych prowadzimy na 10 poziomach zaawansowania. Uważamy, że niezwykle istotne jest aby grupy były dobrane nie tylko pod względem poziomu, ale również i wieku. Dlatego tworzymy odrębne grupy dla młodzieży i odrębne dla dorosłych, pomimo tego, że obydwie grupy wiekowe pracują na podobnych materiałach. Starannie przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, podczas których poznajemy nie tylko poziom ale też cel, który chce osiągnąć w trakcie kursu nasz Słuchacz.

Zajęcia prowadzone są całkowicie w języku hiszpańskim, co przyczynia się do szybkich postępów w rozumieniu języka i oczywiście w mówieniu. Kursy na poziomach początkujących zawierają elementy języka polskiego, np. w celu wytłumaczenia zagadnień gramatycznych.

Programy na poszczególnych poziomach oparte są o podręcznik kursowy wraz z ćwiczeniami i materiałami multimedialnymi. Słuchacze mają jasno wyznaczone cele – wiedzą czego się uczą i na bieżąco otrzymują informację o swoich postępach.

Nauka języka hiszpańskiego u nas nie jest tylko żmudnym wkuwaniem słówek, lub ćwiczeniem gramatyki. To przede wszystkim wspaniała przygoda odkrywania zwyczajów i kultury Hiszpanii czy krajów Ameryki Łacińskiej. To spotkanie z innymi Słuchaczami, tak jak my będącymi pod urokiem języka hiszpańskiego i wszystkim, co z nim związane.