EURO-LINGUA S.C.uczymy języków obcych już 20 lat!

Wielojęzyczność od najmłodszych lat

Powszechnie wiadomo, ze dzieci uczą się języków szybciej niż dorośli. Przychodzi im to bez szczególnego wysiłku, jakby mimochodem.
W określonych warunkach, są zdolne do nauki dwóch, a nawet trzech języków równocześnie. Dzięki wielojęzyczności osiągają lepsze wyniki w nauce, znacznie bardziej rozwiniętą umiejętność logicznego myślenia, są sprawniejsze w rozwiązywaniu problemów, i co bardzo ważne, nie stronią od „innych”, „obcych” – są otwarte i tolerancyjne. 

Dlaczego hiszpański?

Dla dzieci posiadających już znajomość podstaw języka angielskiego (powszechnie wybieranego jako pierwszy język obcy) proponujemy naukę hiszpańskiego, języka niezwykle przydatnego zarówno w podróżowaniu , jak i w kontaktach zawodowych. Poza tym hiszpański jest wyjątkowo przyjemny dla ucha , a jego wymowa i zasady gramatyczne są łatwe dla polskich dzieci.

Co proponujemy?

Proponujemy zajęcia, na których dzieci, oprócz poznawania podstaw języka i nabywania umiejętności komunikowania się w prostych sytuacjach życia codziennego, będą odkrywać świat z perspektywy języka hiszpańskiego. (por. CLIL). Bazując na naturalnej skłonności dzieci do odkrywania „nowego”, przekazujemy im wiedzę o ludziach i zwyczajach ludzi z iberyjskiego kręgu kulturowego. Autorski program nauczania oparty jest o podręcznik kursowy i ćwiczenia, uzupełniany wieloma różnorodnymi materiałami: autentyczne adaptowane bajki i wierszyki, piosenki
w hiszpańskich i latynoskich rytmach, filmy.

Zajęcia odbywają się w 4-7 osobowych grupach:

2 x tyg. po 60 min lub 1 x tyg. po 60 min.

Cena za semestr wynosi
  • 2 x tyg. po 60 min – 800zł
  • 1 x tyg. po 60 min - 405zł

Istnieje możliwość opłaty w miesięcznych ratach.

Zniżki:

  • 30 zł kontynuacja kursu
  • 30 zł kolejna osoba z rodziny
  • 30 zł drugi kurs w tym samym semestrze