EURO-LINGUA S.C.uczymy języków obcych już 22 lata!

Angielski dla dorosłych

Business English/Specjalistyczny

Kursy

 • Dla Słuchaczy na poziomach A2-B2 proponujemy kurs języka ogólnego z elementami biznesu.

  Kurs prowadzony jest w oparciu o podręcznik ogólny na odpowiednim poziomie, uzupełniany materiałami dodatkowymi, które wprowadzają i powtarzają podstawowe słownictwo biznesowe.

 • Gdy władamy już dosyć dobrze językiem angielskim ogólnym, czyli dla Słuchaczy od poziomów B2 wzwyż proponujemy kurs Business English.

  Kurs prowadzony jest w oparciu o podręcznik o tematyce biznesowej, uzupełniany materiałami autentycznymi, zaadaptowanymi do odpowiedniego poziomu, co pozwala na tworzenie naturalnego kontekstu dla nauki języka obcego. Program kursu zawiera takie zagadnienia jak: prowadzenie negocjacji, przygotowywanie prezentacji, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej itd.

 • Dla Słuchaczy na wyższych poziomach organizujemy specjalistyczne kursy językowe z wybranej dziedziny, na przykład prawo, medycyna, księgowość, marketing i reklama.

  Program kursu tworzony jest na konkretne zamówienie Klienta i dostosowany do jego możliwości i wymagań. Na zajęciach wykorzystywane są autentyczne materiały odpowiadające założeniom tematycznym kursu.

  Program kursów specjalistycznych może być również realizowany w trakcie zajęć indywidualnych.